מפעלי גבס גשר מקבוצת טמבור

| עדכון אחרון:  15/05/2015 14:44

 

 

מפעלי גבס גשר, מותיקי יצרני התשומות לבניה בישראל, רכש לעצמו במשך שנות פעילותו בענף שם טוב בקרב המשתמשים והממליצים על מוצריו: מגוון המוצרים- רובם על בסיס גבס טבעי ממחצבות גשר- נבחר בקפידה ומיוצר תוך בקרה מחמירה והשקעה במחקר ופיתוח המתאימים לקונים בארץ ובעולם. הנסיון הרב שנרכש במהלך השנים, העבודה הצמודה עם הלקוחות מחד ועם מכון התקנים והטכניון מאידך, מעמידים את המפעל ואת מערך השירות שהוא מציע ללקוחותיו בשורה הראשונה בין ספקי התשומות בענף. מוצרי עשה זאת בעצמך (D.I.Y) של מפעלי גבס גשר כגון גבס לבן, גבס אלבסטר, שפכטל אבקתי (צלוטיט), רובה לבנה ומגוונת, דבקים על בסיס גבס או צמנט ועוד, תופסים מקום של כבוד בחנויות ובמגרשים והביקוש להם, גם אל מול מוצרי יבוא מתחרים, יציב ומבוסס על נסיונם הטוב של לקוחות קבועים וחדשים.

 

המותג "הטיח הלבן" (טיח הגבס) המהווה את עמוד התווך של אגף הקבלנים במפעל נתמך על ידי מערכי הדרכה ומכירות מקצועיים – המדגימים, מלווים ומשרתים את צוותי הטיח באתרי הבניה במסירות המאפיינת את מדיניות הנהלת המפעל, הדוגלת במציאת מכנים משותפים רבים ככל האפשר בינה לבין לקוחותיה, כגון: פתרונות משותפים ליישום חסכני, התאמה לצרכים אמיתיים של הלקוח, ייעוץ על בסיס נסיון ופתרונות טכנולוגיים יעילים ומתקדמים לחומר ולציוד טכני. אנו מאמינים בבדיקת כדאיות ובהזמנות חוזרות !.

עמידה בתקנים והשבחת תהליכי האיכות במפעל באופן מתמיד עמדו ועומדים לנגד עיננו בכל הזמנים והסמכתו של המפעל לתקן ISO 9002 היוותה המשך למסורת של הקפדה אמיתית ומחויבות רבה לדרישות התקנים, הישראלי והבינלאומי.

מיעוט התלונות הקשורות לטיב מוצרינו מעיד על ההצלחה שהיא מנת חלקנו בתחום הזה. ההון האנושי של מפעלי גבס גשר הוא נכס שאנו מתגאים בו ומטפחים אותו והוא ללא ספק אחד מגורמי ההצלחה החל בעובדי הייצור, אנשי התחזוקה, המחסנאים וההנהלה – חלקם חברי קיבוץ וחלקם שכירים מישובי הסביבה- וכלה בנציגינו במערכי המכירות הסיטונאי והקבלני המסורים כולם לאיכות ושירות ולשביעות רצון לקוחותינו בכל רחבי הארץ.

 

למידע נוסף ומורחב הנכם מוזמנים להכנס לאתר המפעל

 

http://www.geshergypsum.com

 

 

קיבוץ גשר, קיבוץ גשר ד.נ. עמק הירדן 15157
טל: 04-6753650, פקס: 04-6753659, דוא"ל: mazkirut@kgesher.co.il
צרו קשר | גלישה באתר מותאם
כל הזכויות שמורות מיידטה - אתרים קהילתיים
הוקם ע"י MeyData